Разом з ним на зарядку завітав прем’єр-міністр України Сергій Тигіпко, який цього дня завітав з офіційним візитом до міста над Бугом. Один з очільників Уряду, одягнений у спортивні шорти і футболку,  разом з іншими фізкультурниками повторював фізичні вправи, які демонструвала заслужений тренер України з акробатики, хореограф Валентина Боднар.

Після завершення заходу Сергій Тигіпко сказав, що веде здоровий спосіб життя, хоча так рано і не робить зарядку. Зокрема, високопосадовець приблизно 5 разів на тиждень ходить до залу і тягає там залізо. При цьому Сергій Тигіпко інколи бере тренера, але може займатися і самотужки, адже має чималий досвід у цій справі. Віце-прем’єр-міністр повідомив, що ніколи не чув про проведення масової зарядки у інших регіонах України і тому йому було цікаво ознайомитися з вінницьким досвідом.

Голова Вінницького обласного відділення НОК України Федір Новік нагадав, що аналогічні масові заходи на стадіоні у парку за участі сотень держслужбовців проходять регулярно. 


Вінниця. Зарядка з Тигипко та Джигою

Вінниця. Держслужбовці. Зарядка з Тигипко та Джигою

SHARE