Запускаємо он-лайн голосування на визначення
кращого спортсмена 2022 року

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь в щорічному он-лайн голосуванні та визначити кращого спортсмена 2022 року за версією інтернет-користувачів сайту відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області!

 

Виконкомом ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» було визначено кращих спортсменів липня та серпня 2022 року! Не дивлячись на важкі часи, спортсмени продовжують прославляти нашу країну, а регіональне відділення НОК України продовжує підтримувати та відзначати кращих атлетів.

 

Так, кращим спортсменом місяця у червні став Майстер спорту України Сергій СОВКО, який посів 3 місце в олімпійській дистанції (слалом екстрим) в Італії (м. Івреа) на Чемпіонаті світу з веслувального слалому серед молоді до 23 років.

 

А кращим спортсменом місяця у серпні вже в котре доводячи свою майстерність, виборов Заслужений майстер спорту України Дмитро ДАНИЛЕНКО, який разом із Ігорем Труновим, Іваном Семікиним та Олегом Кухариком став бронзовим призером в чоловічій байдарці-четвірці на дистанції 500 метрів у Галіфаксі (Канада) на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное.

 

Переможець он-лайн голосування отримає ексклюзивну нагороду від відділення НОК України!

664

Голосування за кращого спортсмена 2022 року