Вітаємо ювіляра!

 

Ветерану спорту Ярославу Дзюмі – 70 років!

 

 

Бажаємо щастя, здоров’я і спортивних перемог вихованців!

Ветеран спорту Ярослав Йосипович Дзюма 15 квітня святкує свій ювілей – 70 років! Пан Дзюма працює викладачем фізвиховання у Вінницькому технічному коледжі. Незважаючи на поважний вік, він виглядає достатньо спортивним і підтягнутим.

У молодості Ярослав  Дзюма займався легкою атлетикою (десятиборством), здобув звання кандидата у майстри спорту СРСР. У 1968 році, коли він був студентом, став срібним призером чемпіонату УРСР, виступав також у фіналі Спартакіади республіки. У 1967 – 1969 році Ярослав Дзюма став чемпіоном 43-ї Ракетної Армії, а також чемпіоном СРСР серед військовослужбовців.

У 1969 – 1980 роках Ярослав Дзюма працював у політехнічному технікумі, а з 1980 року робить викладачем фізвиховання у Вінницькому технікумі електронних приладів (наразі – технічний коледж).

– Я веду здоровий спосіб життя. Жодного разу не палив. Споживаю лише нежирну їжу (виключення – смажена картопля і м’ясо), а сало не їм в жодному разі. Але особливої дієти у мене не немає, – розповідає ювіляр. – Серед моїх найкращих вихованців назвати Івана Сапсая, який став майстром спорту і здобув звання чемпіона Білорусі з бігу на 400 метрів.

Ярослав Дзюма звернув увагу, що нині у своїй роботі особливу увагу приділяє настільному тенісу. Досяг в цьому напрямку неабияких успіхів. Наприклад, команда тенісистів технічного коледжу у березні цього року перемогла на міських іграх «Студентська весна – 2013» (серед 17 команд ВНЗ І – ІV рівнів акредитації). Ярослав Йосипович обіцяє не зупинятися на досягнутому і надалі плідно працювати на спортивній ниві. Каже, що відчуває себе значно молодшим свого фактичного віку і тому має свого роду «запал» для подальших звершень.

 

 Ветерану спорту Ярославу Дзюмі – 70!

SHARE