Вітаємо ювіляра!

 

Тадеушу Тишківському виповнюється 70 років!


 

5 квітня “спортивному” директору ЦПТО № 1 Тадеушу Тишківському виповнюється 70 років!

Бажаємо щастя, здоров’я і спортивних перемог вихованців навчального закладу!

Центр професійно-технічної  освіти № 1 (колишня назва – ПТУ № 3) є лідером у Вінниці не лише за рівнем надання освітніх послуг, але й за розвитком спорту. Недарма цей державний навчальний заклад регулярно перемагає у комплексному заліку в міських і обласних спартакіадах ПТУ. 

Директором ЦПТО № 1 працює активний прибічник спорту Тадеуш Тишківський. П’ятого квітня він святкує 70-річний ювілей, з чим його вітають голова обласного відділення НОК України Федір Новік та інші представники спортивної громади міста над Бугом.   

У фойє навчального закладу – численні стенди зі спортивними кубками медалями і грамотами, які здобули його вихованці. Відчувається, що спорт – невід’ємна частина загальної підготовки учнів ЦПТО № 1.

– За підсумками 2012 року ми виявилися кращими серед ПТУ міста у загальному заліку з усіх видів спорту, – говорить Тадеуш Тишківський. – Особливо наші учні полюбляють ігрові види – волейбол і футбол. Маємо чималі успіхи в спортивних іграх. Минулими роками наші команди вдало виступали навіть на міжнародних турнірах. Наприклад, на юніорському змаганні у Франкфурті-на-Майні (Німеччині) ми стали чемпіонами!

У молодості пан Тишківський займався переважно футболом. Служив у десантних військах і, зрозуміло, там займався парашутним спортом.

Тадеуш Лаврентійович підтримує гарну спортивну форму і донині. Вранці регулярно робить фіззарядку, періодично грає у волейбол та футбол разом з молоддю та викладачами.


SHARE