Вітаємо ювіляра!

 

Майстру спорту Ніні Сердечній – 90 років!


 

25 березня вінничанка Ніна Петрівна Сердечна відсвяткувала 90-річний ювілей. З цим її привітали голова обласної ради ветеранів спорту Георгій Самков, голова обласного відділення НОК України Федір Новік та інші шановані у вінницькому спорту особистості.

Ніна Сердечна є майстром спорту Радянського Союзу з гімнастики. Займалася ще й фехтуванням – зупинилася в кроці від звання майстра в цьому виді єдиноборств. У обох видах спорту Ніна Сердечна вигравала обласні і міські змагання.

Третину століття Ніна Петрівна пропрацювала у вінницькій  школі № 1, викладала фізичну культуру. За наполегливу працю їй присвоєне звання заслуженого вчителя України. Це, до речі, єдиний випадок в нашій країні, коли викладачу фізкультури дали таке звання. Ветеран спорту і зараз подає гідний приклад землякам. 

– Я сама ходжу гуляти та у магазин. Аби підтримувати форму, роблю фіззарядку вранці – це  у мене обов’язковий початок дня, – сказала Ніна Сердечна. – Періодично буваю й на змаганнях. Особливо на стадіоні  Центрального парку культури  і відпочинку ім. М. Горького, вболіваю за вінницьких спортсменів. По телевізору люблю дивитися футбол та репортажі з інших змагань.

У харчуванні Ніна Сердечна практично не обмежує себе, але знає норму. Вести домашнє господарство їй допомагає дочка.

Зі здоров’ям, зрозуміло, у літньої жінки не все гаразд. Іноді скаче тиск. Останнім часом пані Сердечній зробили дві операції (на оці). Вона дякує за фінансову підтримку місцевим спортивним керівникам, завдяки чому вдалося їй вдалося підлікуватися.


SHARE