Наш земляк переміг у престижному конкурсі

 

За доброю традицією вже 13-ий рік поспіль Асоціація спортивних журналістів України (АСЖУ) проводить в Києві зустріч спортивних акул пера України. Під час заходу проводяться “підсумки спортивного року” і вручаються нагороди кращим журналістам у 25 номінаціях.

Це творче суспільне професійне об’єднання утворилося в березні 1999 року з ініціативи відомого спортивного журналіста Ігоря Заседи, який, на жаль, дуже рано пішов від нас. Якщо спочатку до АСЖУ входило 68 журналістів, то сьогодні організація об’єднує більше 800 учасників редакцій всіх газет, радіо, телебачення та Інтернет видань не лише України, а й інших держав. АСЖУ визнана та є представником нашої країни в авторитетних міжнародних організаціях спортивної преси — АІПС та АЕПС.

1 березня у столиці в Державній службі молоді та спорту України відбулась урочиста церемонія нагородження переможців 13-го Всеукраїнського конкурсу кращих спортивних журналістів України, працівників радіо та телебачення, в якому взяло участь 538 журналістів не лише нашої держави, а й з-за кордону.

І у номінації “За вірність спортивній журналістиці” кращим було визнано нашого земляка, Володимира Сімачова (Козятин). Нагороду за перемогу йому вручав президент Асоціації спортивних журналістів України, член національного олімпійського комітету Михайло Волубцев, та заступник президента національного олімпійського комітету Юрій Тамп.

— Мені дуже сподобалась атмосфера нагородження, — ділиться враженнями Володимир Сімачов, — кожного переможця вітали гучними оплесками. Одразу після вручення у лауреатів брали інтерв’ю для українського каналу. Найбільше запам’яталася зустріч з міністром молоді і спорту України Равілем Сафіуліним. Було надзвичайно приємно чути від кращих журналістів України гарні відгуки про спортивну сторінку в газеті “Козятин Залізничний”. Дуже добре говорили про цю газету президент Асоціації журналістів України М.М. Волубуев та президент обласної Асоціації Дніпропетровська, заслужений спортивний журналіст України, заслужений працівник культури та спорту Анатолій Миколайович Косий. Саме ця обласна асоціація журналістів вже другий рік поспіль визнається кращою в Україні. Мені довелося презентувати Вінницьку область разом з президентом обласної асоціації Іваном Романовичем Лазовським, який також переміг у найпрестижнішій номінації “Приз Ігоря Заседи”.

Після врочистої церемонії був святковий фуршет для кращих спортивних журналістів України, працівників радіо та телебачення. Такі заходи запам’ятовуються на все життя. Це дало мені новий прилив сил у цій важкій та цікавій роботі.


SHARE