OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Анна Балабанові (праворуч) разом з іншою вінницькою олімпійською призеркою з веслування Оленою Череватовою і їхнім тренером Світланою Сергун

Вітаємо з ювілеєм!

 Ганні Селезньовій (Балабановій) – 45 років!

Відділення НОК України Вінницької області щиро вітає ювілярку!

Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя і усіляких гараздів. 

10 грудня 1969 року народилася вінницька бронзова олімпійська призерка з веслування на байдарках і каное (XXVIII Олімпійські ігри, Афіни, 2004 рік), Ганна Сергіївна Селезньова (Балабанова). Вона також  є бронзовою призеркою чемпіонату світу 2001 року, бронзовою призеркою чемпіонату Європи 2004 року,  заслуженим майстром спорту України.

 Спортивна біографія

Ганна Балабанова дебютувала на літніх Олімпійських іграх в 1996 році. Проте ані в змаганнях байдарок-двійок, ані в перегонах байдарок-четвірок вінницька спортсменка не змогла подолати перший раунд.

Літні Олімпійські ігри-2000 склалися для Балабанової більш вдало. У змаганнях байдарок-четвірок українська збірна змогла пробитися у фінал, де посіла 5-е місце. В змаганнях байдарок-двійок український екіпаж вибув у півфінальному заїзді.

На літніх Олімпійських іграх 2004 року в Афінах Ганна Балабанова взяла участь тільки в перегонах байдарок-четвірок. Український екіпаж впевнено пробився у фінальний заплив, де зайняв третє місце, поступившись лише командам з Німеччини та Угорщини.

SHARE