Вітаємо ювіляра – Людмилу Вальчук!

 

12 березня 50-річний ювілей відзначила Людмила Вальчук – заступник директора з навчально-спортивної роботи Вінницької обласної ДЮСШ «Колос».

Своєму кар’єру пані Вальчук почала з роботи інструктором-методистом з фізкультури і спорту на виробництві, а з часом дійшла до посади директора міжгосподарської ДЮСШ Вінницької облради фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Починаючи з 1997 року, вона займає посаду заступника директора з навчально-спортивної роботи обласної ДЮСШ «Колос».

Завдяки зусиллям Людмили Вальчук та її колег обласна ДЮСШ «Колос» нині посідає найвищі сходинки рейтингів не лише на Вінниччині і у спорттоваристві, але й в Україні. Серед видатних вихованців спортшколи – срібний призер Олімпійських ігор з велоспорту Сергій Чернявський, переможці і призери чемпіонатів світу і Європи.

– Плідну діяльність Людмили Вальчук регулярно відзначає керівництво області та Всеукраїнського спорттовариства «Колос». Не менш важливо, що вона користується заслуженим авторитетом серед учнів-спортсменів, батьків і колег, – сказав заступник голови обласної ради ФСТ «Колос» Олександр Мендусь.

.


SHARE