Вітаємо з ювілеєм!

 

 

 

Заслуженому тренеру України Павлу Дмитрієвському – 60!

 

Відділення НОК України Вінницької області щиро вітає ювіляра, бажає міцного здоров’я і чергових спортивних досягнень!

 

Знаному вінницькому тренеру з легкої атлетики Павлу Дмитрієвському 31 серпня виповнюється 60 років. Заслуженим тренером України він став у 2001 році. Павло Аркадійович підготував срібного призера чемпіонату світу, учасника Олімпійських ігор, неодноразового призера і переможця міжнародних змагань, стрибуна у висоту Андрія Соколовського. З ним він пропрацював з 1995 по 2004 рік. Павло Дмитрієвський підготував і багатьох інших сильних спортсменів – наприклад, чемпіона України зі стрибків у висоту Віктора Шаповала, переможця юнацьких змагань за часів СРСР Тараса Фурмана.

Павло Аркадійович – уродженець Іванівської області (Росія). З юнацтва займається легкою атлетикою. Є учнем заслуженого тренера СРСР та України Віктора Лонського.

В 1976 році Павло Дмитрієвський закінчив Вінницький педінститут за спеціальністю «Фізичне виховання». За розподілом три роки пропрацював у ДЮСШ Хмільника, шість років тренував у спортшколі Таллінна (Естонія). З 1985 року Павло Дмитрієвський викладав фізичне виховання у Вінницькому політехнічному інституті, потім робив тренером у ДЮСШ Вінницького міського спорткомітету.

А з 1991 року і до сьогодні він тренує спортсменів у обласній СДЮШОР з легкої атлетики. Серед них – чемпіонка України і рекордсменка Вінниччини зі стрибків у висоту Вікторія Добринська, яка є сестрою олімпійської чемпіонки з багатоборства Наталії Добринської.

Павло Аркадійович дотримується здорового способу життя. Тому перебуває у гарній спортивній формі. Також тренер розкрив своє життєве кредо: 

– Варто намагатися втілювати в життя свої мрії. При цьому працювати необхідно в повну силу. Саме це є запорукою успіху. 

Як звернув увагу ювіляр, досягнення у Великому спорті дають йому можливість побачити світ.

– Разом зі своїми вихованцями я був на змаганнях у багатьох країнах. Чотири рази мав можливість побачити Париж. Приїздив до Риму, Берліну, Лісабону та інших відомих європейських міст, – додав Павло Дмитрієвський.

 

Заслуженому тренеру України Павлу Дмитрієвському – 60

Заслуженому тренеру України Павлу Дмитрієвському – 60

Заслуженому тренеру України Павлу Дмитрієвському – 60

Заслуженому тренеру України Павлу Дмитрієвському – 60

 

SHARE