Вітаємо з ювілеєм!

 

 

 

Леоніду Зонову – 80!

 

 

 

Відділення НОК України Вінницької області щиро вітає ювіляра. Бажаємо міцного здоров’я, життєвих гараздів та родинного щастя!

 

 

 

Леонід Зонов з с. Бохоники Вінницького району – полковник Збройних сил СРСР у відставці та полковник українського козацтва, заслужений тренер України, екс-директор ДЮСШ № 5 Вінницького міського спорткомітету, майстер спорту з боротьби. А ще він має цікаве хобі – вишивання ікон хрестиком.

Свій шлях у спорті юний Леонід розпочав у десятирічному віці. Спочатку займався акробатикою, потім боксом, а у 16 літ ще й класичною та вільною боротьбою та багатьма іншими видами спорту. Після закінчення Львівського інституту фізичної культури Леонід Олександрович став тренером, почав передавати свої вміння та знання дітям.

Ювіляр має спортивну родину. Дружина пана Леоніда Галина Юліанівна – майстер спорту з плавання й греблі, учасниця Олімпійських ігор у Мюнхені та Монреалі, переможниця Всеукраїнських змагань з марафонського плавання. Загалом жінка опанувала 14 видів спорту.

Приклад батьків наслідували й діти Зонових. Доньки Тетяна та Вікторія займалися 5-ма видами. Перша – кандидат у майстри спорту зі стрільби із лука, друга — із плавання. Онучка Галина – кандидат у майстри спорту з греблі на байдарці, займається 4-ма видами спорту. А онук Леонід має ІІ юнацький розряд та виступає у 7 видах спорту.

 

Леоніду Зонову – 80!

Леоніду Зонову – 80!

Леоніду Зонову – 80!

 

SHARE