Вітаємо з ювілеєм!

 

Михайлу Трофименку – 50!

 

Відділення НОК України Вінницької області щиро вітає ювіляра, бажає міцного здоров’я, спортивних перемог і усіляких гараздів!

 

 

9 травня виповнюється півсторіччя вінничанину Михайлу Трофименку – головному тренеру збірної України зі стрибків на акробатичній доріжці, заслуженому тренеру України, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту. Нещодавно його провідний вихованець – заслужений майстер спорту Віктор Кифоренко (Вінниця) – виборов дві бронзові нагороди (в особистому і командному заліках) на чемпіонаті Європи в Португалії. Інший учень Кифоренка з міста над Бугом – Дмитро Залізняк – є срібним призером чемпіонату Європи, майстром спорту міжнародного класу.

Ще кілька років тому Михайло Трофименко працював у Вінницькій обласній ДЮСШ зі складно-координаційних видів спорту. Нині він хоча й мешкає у Вінниці, але робить тренером у сусідньому Хмельницькому. А на збори вихованців возить до Миколаєва, де є відповідна матеріальна база. Не дивно, що останнім часом показники хмельницьких стрибунів на доріжці вже почали перевищувати здобутки вінничан.

– З останнього чемпіонату Європи стрибуни Хмельниччини привезли додому 5 нагород, а вінничани лише дві, – зазначив Михайло Трофименко.

До речі, Михайло Трофименко під час свої спортивної кар’єри п’ять років входив до складу збірної  СРСР, был багаторазовим призером чемпионатів и кубків Союзу, першим в світі виконавцем тройного сальто с гвинтом (1988 рік).

 

 

 

SHARE