Вітаємо з ювілеєм!

 

Ветерану вінницького спорту Миколі Тютріну – 70!

 

Відділення НОК України Вінницької області вітає бажає ювіляру щастя, здоров’я і усіляких гараздів!

 

 

14 лютого 70 років виповнилося вінничанину Миколі Тютріну. Він – відмінник фізичної культури і спорту СРСР, почесний працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії.

Нині Микола Тютрін працює спортивним інструктором у обласній “колосівській” СДЮШОР з легкої атлетики. В молодості був кандидатом у майстри спорту з важкої атлетики. Протягом близько 35 років тренував штангістів, також працював спортивним інструктором на виробництві (на м’ясокомбінаті). Серед його учнів можна виділити нинішнього начальника спортуправління Вінницької облдержадміністрації Сергія Дідика. Значною мірою завдяки тренерському хисту Миколи Тютріна йому підкорився світовий рекорд у важкій атлетиці.

Микола Тютрін у свої 70 років знаходиться у гарній фізичній формі. Причому особливих зусиль для цього не докладає. Просто під час тренувань у залі не лише дає вказівки молоді, але й сам залюбки займається спортом: грає у настільний теніс, працює на тренажерах, підіймає штангу.

 

 

SHARE