Вітаємо з ювілеєм!

 

Ветерану вінницького спорту Олександру Мрищуку – 60!

 

Відділення НОК України Вінницької області вітає Олександра Петровича зі славним ювілеєм, бажає щастя, міцного здоров’я та успіхів у спорті та роботі!

 

П’ятого грудня 60 років виповнилося ветерану вінницького спорту Олександру Мрищуку. Він 12 років (до 1996 року) пропрацював на кафедрі фізичного виховання Вінницького національного технічного університету, викладав студентам легку атлетику. Олександр Мрищук особисто займався і захоплювався багатьма іншими видами спорту: волейболом, баскетболом, важкою атлетикою, великим і малим тенісом тощо.

Звання майстра спорту Олександр Петрович отримав одразу у двох видах: веслуванні і важкій атлетиці. У якості тренера-викладача Олександр Мрищук також досяг чималих висот. Зокрема, під його керівництвом студенти ВНТУ неодноразово були призерами всеукраїнських змагань з футболу, легкої атлетики та інших видів спорту. 

Нині Олександр Мрищук є директором підприємства “Екодім”, яке займається продажем будматеріалів. У вільний час він підтримує гарну фізичну форму і займається спортом, в основному волейболом і футболом. Дві команди підприємства “Екодім” за ініціативи Олександра Мрищука виступають в чемпіонаті Вінниці з футзалу (у першій лізі). А однойменна волейбольна команда  вдало виступає в чемпіонаті Вінниччини, останній раз вона посіла там друге місце. На перших ролях у цих колективах – представники спортивної родини Мрищуків. 

Дружина Олександра Мрищука Людмила, за фахом медик-педіатр, підтримує спортивні захоплення чоловіків у родині. А сини ювіляра – спортсмени з серйозними досягненнями.  

– Батько з самого дитинства привчав нас до різних видів спорту: хокею, футболу, волейболу тощо. Мій брат Петро раніше активно займався боротьбою дзюдо, був призером чемпіонату України. Я захоплювався бально-спортивними танцями і чотири рази ставав чемпіоном України (у європейській і латиноамериканській програмах),  –  розповів син Олександра Петровича Андрій Мрищук.

 

Ветерану вінницького спорту Олександру Мрищуку – 60!

 

Ветерану вінницького спорту Олександру Мрищуку – 60!

 

Ветерану вінницького спорту Олександру Мрищуку – 60!

SHARE