Вітаємо з ювілеєм!

 

Олександру Бондаренку – 60 років!

 30 листопада – ювілей головного тренера “ВНАУ”

Відділення НОК України Вінницької області щиро вітає ювіляра, бажає йому міцного здоров’я, щастя і підкорення нових спортивних вершин!

 

 

Майстер спорту з волейболу Олександр Бондаренко відомий своєю досить успішною роботою в волейбольних клубах “Надбужжя”(Тростянець), “Новатор” (Хмельницький) і жіночій команді “Кряж-Медуніверситет”.

До речі, нещодавно у складі команди ветеранів Запоріжжя (разом з іншим вінницьким волейболістом Олександром Селезньовим) він виступав на ветеранських Всесвітніх іграх майстрів. І виборов золоту нагороду!

Нині Олександр Бондаренко є головним тренером вінницького волейбольного клубу суперліги “ВНАУ”, який наразі очолює турнірну таблицю. І це при тому, що з попереднього складу “ВНАУ” залишилося лише 5 гравців. Особливо суттєвою була втрата екс-волейболіста юніорської збірної України Василя Топчія, вихованця вінницького волейболу. Натомість до ВНАУ повернули колишнього нашого гравця Олега Ставнійчука,  запросили низку молодих вихованців вінницького волейболу, а також гравців з “Фаворита” (Лубни, Полтавська область), “Кримсоди” (Красноперекопськ, Крим) і “Будівельника” (Чернівці). І команда почала давати результат!

SHARE