Вітаємо з ювілеєм!

 

Олександру Мендусю – 50!

 

Відділення НОК України Вінницької області вітає Олександра Петровича з ювілеєм і бажає йому особистого  щастя, міцного здоров’я та успіхів у роботі!

 

Олександр Мендусь народився 10 листопада 1963 року. Все його життя пов’язано зі спортом і, зокрема, з легкою атлетикою. Освіту Олександр Петрович також має відповідну – отримав у вінницькому педуніверситеті спеціальності «вчитель фізвиховання» та «вчитель праці».

Олександр Мендусь тривалий час працював у Вінниці заступником голови обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», водночас обіймаючи посаду директора обласної СДЮСШОР з легкої атлетики. Також він був першим заступником голови обласного відділення Національного олімпійського комітету України і президентом Федерації легкої атлетики Вінниччини.

Весною поточного року міністр Агропромислового комплекса України Микола Присяжнюк склав з себе повноваження почесного голови Всеукраїнського ФСТ “Колос”, і в березні на VП позачерговому з’їзді у Києві Олександра Мендуся було обрано головою ФСТ «Колос» України.

Працюючи у Києві, Олександр Мендусь про Вінницю не забуває. По вихідних іноді приймає участь у змаганнях в місті над Бугом. Наприклад, Олександр Петрович виходив на корти на турнірі «Подільське літо–2013» з великого тенісу.

 

 Олександру Мендусю – 50!

Олександру Мендусю – 50!

SHARE