Вітаємо з ювілеєм!

 

 
 

Ветерану спорту Петру Гомі – 80!

 

 

 

Відділення НОК України у Вінницькій області вітає з ювілеєм  та бажає ювіляру здоров’я і довголіття!

 

 

Ветерану вінницького спорту Петру Івановичу Гомі 11 жовтня виповнюється 80 років! Ювіляр каже, що не зважає на свій вік, адже систематично працює на городі за межами міста. Також кожного ранку виконує по «повній програмі» фіззарядку і «на додачу» ще бігає по колу стадіону школи № 21.

– Спорт, фізичне виховання – це і є моє життя, – каже ветеран. – За рахунок здорового способу життя я й досі підтримую себе у належній фізичній формі.

Народився Петро у Чернігівській області (с. Митченки Батуринського району). З юних років захопився спортом. Кандидатом у майстри СРСР став ще у далекому 1959 році. Причому одразу у двох видах – у веслуванні на байдарках і каное та у лижному спорті. Петро Гома успішно виступав на чемпіонатах УРСР, був призером цих відповідальних змагань.

Після закінчення у 1960 році Київського інституту фізкультури та спорту (наразі – національний університет) отримав розподіл до Вінниці. З того часу Петро Гома незмінно працював тренером з веслування та спортивним організатором у спорттоваристві «Україна» і лише декілька років тому пішов з роботи. Вихованці Петра Івановича неодноразово були призерами чемпіонатів України. Петро Гома систематично проводив у Вінниці змагання юних і молодих спортсменів і у якості організатора, і у якості головного судді – наприклад, з веслування на Південному Бузі та з лижного спорту у Лісопарку.

У Петра Івановича двоє дітей – дочки Олена та Наталя.

SHARE