Вітаємо ювіляра!

 

Ветерану спорту Тетяні Краснобаєвій – 60!

 

Відділення НОК України у Вінницькій області вітає з ювілеєм і бажає щастя, здоров’я і перемог на всіх “фронтах”.

 

 

26 серпня виповнюється 60 років ветерану спорту Тетяні Краснобаєвій. У молодості Тетяна Миколаєвна займалася легкою атлетикою. Згодом вирішила присвятити себе викладацькій діяльності в галузі спорту. Ювілярка й нині продовжує плідно працювати в Інституті фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету.

Тетяна Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент. Вона обіймає посаду заступника завідувача кафедри фізичного виховання з науково-дослідної роботи Інституту фізичного виховання і спорту і є викладачем ритмічної гімнастики.

Тетяна Краснобаєва водночас займається науковою роботою. Побачили світ понад 15 підготовлених нею навчально-методичних посібників та підручників. Із них найбільш широко використовуються посібник «Фізичне виховання у вищих навчальних закладах», методика викладання предмету «Основи здоров’я і фізична культура в початковій школі», підручники «Навчально-методичний комплекс із фізичного виховання», «Професійно-прикладна фізична підготовка майбутнього вчителя», «Ритмічна гімнастика» тощо.

Популярністю серед студентів ВДПУ користуються заняття з ритмічної гімнастики, які проводить Тетяна Краснобаєва. Ці тренування є не лише корисними і змістовними, але й цікавими та видовищними.

 

 

 

 

 

SHARE