Вітаємо ювіляра!

 

Екс-чемпіону Європи Василю Дудніку – 50!

 

 

Ветерану спорту, легкоатлету-багатоборцю Василю Дудніку 21 серпня виповнюється 50 років. Але на вигляд йому значно менше. Це статна, спортивна людина. Виникає відчуття, що Василь Дуднік цілком спроможний боротися з молодими легкоатлетами на змаганнях. Ветеран регулярно бігає на стадіоні, тримає себе у чудовій спортивній формі.

До речі, Василь Дуднік у 1997 році був чемпіоном Європи серед поліцейських зі спеціального військового багатоборства, яке, окрім  звичайних легкоатлетичних дисциплін, включає до себе ще стрільбу з бойової зброї. До того ж він є триразовим чемпіоном СБУ зі спеціального військового багатоборства серед ветеранів старше 40 років (2011– 2013 роки).

 

– Василю Григоровичу, чим наразі займаєтесь?

 

– Готую команду Вінницького управління СБУ для участі у чемпіонаті України зі спеціального військового багатоборства.

 

– Ваше найбільше досягнення у тренерській роботі?

 

– Я підготував майстра спорту зі стрільби Ігоря Липовця,  який став бронзовим призером  чемпіонату СНД зі спеціального  військового багатоборства.

 

– Що яскравого можете згадати зі своєї спортивної кар’єри?

 

– Пишався, коли у 1982 році здобув медаль у легкоатлетичному багатоборстві на чемпіонаті УРСР. 

 

– На яких дистанціях бігу ви тоді спеціалізувалися?

 

– На 800, 1500 та 5000 метрів.

 

– А кросами захоплювалися?

 

– Бігав і кроси. Був навіть чемпіоном Вінниччини з цього виду легкої атлетики. Брав участь у чемпіонаті Радянського Союзу з бігу на 8000 м. До речі, саме у той час я став кандидатом у майстри спорту.

 

– Що для вас взагалі спорт?

 

– Головне, що це – здоровий спосіб життя. А в цілому заняття спортом сприяють досягненню поставлених цілей в будь-якій сфері життя!

 

 

SHARE