20 січня 2014 року на 64 році життя помер ветеран спортивної журналістики Вінниччини Олександр Мойсейович Гальперін. Уся спортивна громадськість міста і області сумує з приводу передчасної смерті справжнього досвідченого спортивного журналіста.

 З-під  його пера систематично виходили  короткі  спортивні  новини, які друкували багато газет Вінницької області: “Подільська зоря”, “Вінницька газета”, “Вболівальник”,  “Місто”, “Вінниччина”, “Панорама” та інші.  Крім цього, Олександр  Мойсейович давав багато свіжої спортивної інформації і на радіо. Підготовлені ним повідомлення десятки років слухала вся  Вінниччина по обласному радіо і  на радіо “Місто  над Бугом”.

Олександр Гальперін довгий час був головою прес­центру обласного відділення  Національного олімпійського комітету України,  очолював прес­службу управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Крім журналістської  діяльності, Олександр  Мойсейович багато уваги приділяві громадській роботі у ВСГО «Обласна федерація футболу», як суддя-інспектор матчів чемпіонату області з футболу.

Але основною роботою Олександра Гальперіна була праця в закладах культури. До виходу на пенсію він очолював бібліотеки-філії  №13 і  №11 Вінницької міської  централізованої бібліотечної системи.

Всім нам він запам’ятається як весела, життєрадісна  особистість, яка залишила великий спадок для спортивних журналістів нашого краю. Спортивна  громадськість  області  сумує  з  приводу  смерті  Гальперіна Олександра  Мойсейовича  та  висловлює  щире  співчуття  рідним  і  близьким покійного.

 

 

SHARE