Нещодавно у Вінницькій школі № 12 працювала «Olympik Lab» («Олімпійська лабораторія»), що є проектом НОК України. Під час одного із її модулів, «Чату із олімпійцями», йшлося про навички лідерства у спорті. Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області. за підтримки «The Coca-Cola Foundation».

   Із юнаками і дівчатами спілкувався срібний олімпійський призер, дворазовий чемпіон світу із велоспорту, рекордсмен світу, заслужений майстер спорту Сергій Чернявський. Разом із ним досвідом зі школярами ділилася його спортивна родина. Кожен її член має серйозні здобутки за плечима. Зокрема, дружина олімпійця Вікторія – майстер спорту із велоспорту. Син Андрій – майстер спорту міжнародного класу із велоспорту, багаторазовий чемпіон України і переможець міжнародних змагань. А дві дочки Сергія Чернявського, школярки, успішно займаються спортивною акробатикою.

   Серед іншого, йшлося про те, що на розминці перед стартом в Австралії Сергій Чернявський невдало впав, врізавшись у представника іншої команди. Зламав три ребра і отримав тріщину ноги. А вже через півгодини – старт разом із командою! Наш спортсмен продемонстрував силу духу: не відмовився від участі в перегонах і, отримавши допомогу лікаря, все ж стартував. І українська команда велосипедистів тоді здобула медалі! Гарний приклад волі до перемоги, що є одним із основних якостей лідера.

   На «Olympik Lab» завітали понад 60 провідних спортсменів навчального закладу, які мають серйозні досягнення. Зокрема, дзюдоїсти, каратисти, гімнастки, акробати, боксери, легкоатлетки тощо. Вони підготували цікаві запитання для зіркового гостя та членів його спортивної родини.

   Учасники зустрічі отримали пам’ятні сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області. Переможці олімпійської вікторини вигравали кепки з тематичними написами. Також школа № 12 отримала у дарунок комплект футболок для виступу на масових заходах. І в першу чергу – на спартакіадах «Олімпійське лелеченя».

SHARE