Відкрите тренування із баскетболу для юних баскетболістів та баскетболісток із міста Тростянця (Вінницька область) провів голова Федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь у рамках всеукраїнського проекту, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України спільно з Coca-Cola Foundation «OlympicLab» сьомого вересня. Напрямок заходу «OlympicLab» – «Розвиток/добробут – пізнай себе». На спортивному майданчику місцевого Центрального парку зібралося чотирнадцять юних спортсменів (сім хлопців та сім дівчат).

   Очільник Федерації запропонував баскетболістам виконання різних вправ, пов’язаних зі швидкістю, точністю передач, володіння м’ячем і тому подібне. Перед виконанням Сергій Дусь особисто демонстрував вправу і тренувався разом зі спортсменами. Особливу увагу звернув на роботу із м’ячем у парі та команді.

   Після цього запропонував розділитися на дві команди та позмагатися у баскетбольних дисциплінах, пов’язаних із веденням м’яча.

   «Дуже приємно, що діти мають місце і можливість для занять баскетболом. Сподіваюся, що сьогоднішнє тренування стане для них стимулом рухатися далі і ми вже зустрічатимемося на обласних турнірах», – зазначив голова Федерації баскетболу Вінницької області.

   Після тренування Сергій Дусь та голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін вручили спортсменам баскетбольні м’ячі і спортивні сувеніри з олімпійською символікою

SHARE