В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України  спільно з CocaCola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

   Зустріч голови ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», заслуженого майстра спорту України з плавання, дворазового срібного призера Олімпійських ігор Павла Хникіна зі школярами Рівської філії І-ІІ ступенів опорного закладу І-ІІІ ступенів №6 комунальної власності Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області відбулася 24 вересня у селі Рів на базі місцевої школи у рамках проєкту «OlympicLab». У заході взяли участь усі учні школи, а саме 46 школярів, серед них 20 дівчат. Напрямком заходу став модуль «Гендерна рівність у спорті»https://www.facebook.com/100023237328148/videos/774552939995943/ Павло Хникін спілкувався із дітьми, розповідаючи їм про рівні можливості дівчат та хлопців у заняттях спортом, наголосивши на тому, що високі досягнення можуть підкоритися кожному. Для цього, за словами олімпійського призера, потрібно щодня йти до своєї мети, ставити нові цілі і досягати їх. «Не важливо якої ти статі, важливішим є твій характер і бажання працювати над собою», – зазначив очільник регіонального олімпійського осередку.

   Цікаві спортивні вправи для дітей запропонували головний спеціаліст з питань спорту відділу сім’ї, молоді та спорту Жмеринської міської ради, Майстер спорту України з важкої атлетики В’ячеслав Малюшицький та заступник директора Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи, тренер з легкої атлетики Володимир Лоїк. Вони влаштували для дітей біг з перешкодами, щоб вони змогли потренуватися і спробувати себе у ролі професійних спортсменів. Також, спеціальним пристроєм школярі мали змогу виміряти свою силу хвату. «Це все ми робили у розважальній формі, щоб школярі отримували задоволення від занять спортом. Намагаємося якомога частіше зустрічатися з учнями різних навчальних закладів нашого регіону. Раді, що до нас завітав Павло Хникін і діти змогли поспілкуватися з учасником Олімпійських ігор», – зазначив В’ячеслав Малюшицький.

   Також для школярів провели спортивну естафету, у якій могли взяти участь всі охочі. Після цього діти отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

 

SHARE