Стипендіат НОК України, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, майстер спорту з легкої атлетики Вадим Адамчук провів захід #OlympicLab за напрямом «Чат з чемпіонами та навички лідерства» у Вінницькій СДЮСШОР з легкої атлетики.

     На захід був запрошений Роман Кокошко – бронзовий призер чемпіонату Європи у приміщенні зі штовхання ядра, який встановив на початку березня поточного року національний рекорд України (21.84 м), чемпіон Кубку Європи із задоволенням поспілкувався з молодими легкоатлетами.

     «Я вперше взяв участь в такого роду заході в якості гостя. Мені дуже сподобався формат вікторини з олімпійської тематики, де дітей поділили на команди і вони давали відповіді на цікаві питання. Особливо було приємно, що питання стосувались і моїх досягнень. Також мав змогу поспілкуватись з тренерами і спортсменами, надати поради і зробити фото на згадку. Вдячний відділенню НОК України Вінницької області за запрошення. Це дійсно дуже класна популяризація спорту, олімпійського руху, зацікавлення та мотивація дітей до тренувань!», – зауважив Роман Кокошко.

     Всі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки та сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

 

                                                                                                Лана Свєтлова

SHARE