За підтримки Національного олімпійського комітету України та CocaCola Foundation #OlympicLab продовжує крокувати Вінниччиною. Цього разу регіональний олімпійський осередок реалізував напрям проєкту «Олімпійські та загальнолюдські цінності».

   Його було проведено на спортивному майданчику Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади. Участь у заході взяли сто учнів трьох п’ятих та одного шостого класів. https://www.facebook.com/watch/?v=322780598935016

   До вихованців навчального закладу завітав голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор Павло Хникін. Він поспілкувався із дітьми про важливість спорту у їхньому житті, розповів, що олімпійці – це звичайні люди, які завдяки спорту зміцнюють свій організм, постійно розвиваються, стають кращими і сильнішими.

   Після розмови олімпійський призер провів для дітей спортивну естафету, у якій могли взяти участь усі охочі. Діти поділилися на команди і почергово виконували завдання. Кожний із них отримав на згадку сувенірну продукцію від Національного олімпійського комітету України.

 

SHARE