Стипендіат НОК України, учасник І Юнацьких Олімпійських ігор, майстер спорту з легкої атлетики Вадим Адамчук провів захід #OlympicLab за напрямом «Чат з чемпіонами та навички лідерства» в рамках відкритої першості Вінницької СДЮСШОР з легкої атлетики з багатоборства. Захід відбувся у колі молодих легкоатлетів та у дружній атмосфері на вінницькому манежі «Колос».

     Традиційно всі присутні вшанували загиблих військових, які віддали своє життя, захищаючи нашу землю.

     Майстер спорту міжнародного класу, призер чемпіонату світу з багатоборства, старший тренер збірної команди України з багатоборства Олексій Касьянов зазначив, що Вінниця – місто славних традицій, в якому завжди тренувались і успішно розвивались спортсмени з багатоборства.

    «В нас дуже гарний тренерський склад – це наші кадри, які завжди показують та дають хороші результати, плідно працюють. Крім того, в нас є дуже талановиті та перспективні спортсмени. Вінниця – це регіон видатних спортсменів  – олімпійська чемпіонка Наталя Добринська тому приклад. Взагалі, наше місто – перлина легкої атлетики. Тому будемо робити все, аби активно залучати молодь до занять спортом та здорового способу життя, а також і далі розвивати наші спортивні традиції », – зауважив Олексій Касьянов.

     Всі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки та сувеніри від Національного олімпійського комітету України.

                                                                                                           Лана Свєтлова

SHARE