В легкоатлетичному манежі ДЮСШ «Колос», відбулося знайомство молоді із історією, філософією олімпізму та розкриття теми гендерної рівності в спорті в рамках проекту #OlympicLab.

     З дівчатами та хлопцями, що займаються легкою атлетикою, зустрівся вінницький Олімпієць – Андрій Ковенко. Він є майстром спорту міжнародного класу України, учасником Ігор ХХІХ Олімпіади в Пекіні, 14-разовим чемпіоном України зі спортивної ходьби на дистанції 20 км та має найвище світове досягнення на цій дистанції у віковій категорії 40+.

     Він поділився розповіддю про свої досягнення і дав дітям низку порад щодо ведення здорового способу життя і занять спортом – зокрема, легкою атлетикою. Також згадав про свою вихованку Ольгу Яковенко, яка захопилася спортивною ходьбою в старших класах, а згодом дійшла до  участі в марафоні на Олімпійських іграх в Лондоні.

     «#OlympicLab – гарний та корисний захід. Дуже важливо ділитися досвідом, щоб діти дізнавалися про відомих спортсменів не тільки з книжок, а і напряму з їхніх вуст. Вони особисто пройшли цей шлях та можуть мотивувати молоде покоління активно займатися спортом», – надав коментар тренер юних атлетів.

     Всі учасники заходу отримали тематичні футболки та сувеніри з олімпійською символікою від Національного Олімпійського комітету України, а також фото на згадку.

 

Лана Свєтлова  

SHARE