В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

     У рамках заходу «OlympicLab» до студентів Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу завітали Майстер спорту України Міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Олімпійських ігор, багаторазовий чемпіон України зі спортивної ходьби Андрій Ковенко та багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів Вінницької області з легкої атлетики Оксана Стародуб.

     Зустріч відбулася у форматі спілкування, під час якої реалізували напрямок проєкту «Олімпійські та людські цінності». Андрій Ковенко розповів про свій шлях у спорті, який розпочався зі студентських років, та багаторічну мрію про участь в Олімпійських іграх, яка стала реальністю, завдяки наполегливій праці, командній та тренерській підтримці. Традиційно під час такої зустрічі провели вікторину на олімпійську тематику, де молодь проявляла кмітливість та свої знання, а також дізнавалась про нові цікаві факти.

     Завершилася зустріч врученням спортсменам коледжу подарунків від НОК України та фото сесією на згадку.

 

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE