В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України  спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру та багато іншого.

     У рамках заходу #OlympicLab по напрямку «Олімпійські та людські цінності» в спортивному залі ліцею №26 міста Вінниці відбулася зустріч з учнями 5-6 класів. До школярів завітав Вадим Адамчук – учасник І юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, майстер спорту з легкої атлетики, рекордсмен Вінницької області з семиборства, стипендіат Національного Олімпійського комітету України.

     На початку зустрічі Вадим розповів дітям про те, як спорт допоміг йому досягти поставлених цілей та успіхів в спорті, а також про те, що, не дивлячись на велику конкуренцію, більшість спортсменів та колег стали найкращими друзями по життю, та з якими до сих пір підтримуються дружні стосунки.

     Після натхненної розповіді відбулись міні-конкуренції, в яких учні ліцею змагались на спритність, кмітливість, найкращу згуртованість та дійсно щиро раділи своїм маленьким перемогам.

     По завершенню учасники заходу отримали сувеніри та подарунки з олімпійською символікою від НОК України.

 

                                                                                                       Лана Свєтлова

SHARE