У рамках заходу #OlympicLab спільно з Coca–Cola Foundation відбулася зустріч зі школярами Сокоринецького ліцею Вінницької області. До них завітали Заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін та його дружина – майстер спорту України з плавання, чемпіонка та рекордсменка України серед молоді – Світлана Хникіна.

     Зустріч пройшла у форматі розповіді, під час якої реалізували напрямок проєкту «Гендерна рівність у спорті». Павло Хникін надав учням цілу низку фактів про історію та становлення Олімпійських ігор, наголошуючи на часах античності, коли жінкам взагалі заборонялося брати участь у них. А Світлана розповіла про перші виступи жінок на сучасних Олімпіадах. Окрему увагу спікери приділили тенденціям гендерної рівності у теперішніх спортивних реаліях.

     Традиційно під час такої зустрічі для школярів провели вікторину на олімпійську тематику. Питання стосувалися різних видів спорту, олімпійської символіки, а також українських і, зокрема, вінницьких жінок та чоловіків – учасників Олімпійських ігор.

     Кожний із присутніх на заході учасник отримав подарунки від Національного олімпійського комітету України із олімпійською символікою.

 

Лана Свєтлова

SHARE