В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України  спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру та багато іншого.

     У рамках заходу #OlympicLab по напрямку «Олімпійські та людські цінності» на стадіоні «Колос» міста Погребища відбулася зустріч з вихованцями футбольних клубів «Рось» міста Погребища та «Дружба-Л» села Гопчиця. До юних спортсменів завітав голова регіонального осередку НОК України, двічі срібний призер Олімпійських ігор у Барселоні, заслужений майстер спорту з плавання Павло Хникін.

     На початку зустрічі видатний олімпієць повідав юним спортсменам про те, як спорт допоміг йому досягти поставлених цілей, а також про те, що, не дивлячись на конкуренцію в спорті, більшість спортсменів та колег стали найкращими друзями по життю, та з якими до сих пір підтримуються ділові й дружні стосунки.

     Після натхненної розповіді хлопці почали активно задавати цікаві питання, які їх цікавили, особливо, чи важко було займатись спортом, скільки витрачалось часу на тренування, якими видами спорту ще захоплюється, крім плавання,  та які досягнення та дистанції запам’ятались найбільше.

    «Найбільше вражень отримав від олімпійських нагород Ігор ХХV Олімпіади в Барселоні, а також, коли переміг тричі та ще здобув срібло на кубку світу в Монреалі 30-31 листопада в 1992 році. Україна ще тільки чекала на референдум 1 грудня, але всі трибуни вже були вкриті жовто-блакитними прапорами та українська діаспора в Канаді мене зустрічала як національного героя», – відповів Павло Хникін.

     По завершенню учасники заходу отримали цінні подарунки від Національного Олімпійського комітету України.

                                                                                            Лана Свєтлова

SHARE