Національний Олімпійський комітет України абсолютно в усіх без виключення регіонах активно реалізовує Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab спільно з Coca–Cola Foundation. Завдяки цьому, відбувається не тільки знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, а і поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про гендерну рівність у спорті, про те, як будувати свою кар’єру та багато іншого.

     У рамках заходу «OlympicLab» за напрямом «Основи розвитку бізнесу та кар’єри» Павло Хникін – голова відділення НОК України у Вінницькій області, Заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор у Барселоні – зустрівся з юними плавцями в залі сухого плавання нового спортивного комплексу «Аква-Він», на відкритті якого саме Павло мав честь зробити перший заплив.

     Павло Хникін  розповів юнакам та дівчатам, яким чином можна досягати успіхів спочатку у навчанні, спорті, а зрештою ставити більш високі цілі та розвивати свою бізнес кар’єру. Павло почав свою розповідь про відомих в усьому світі спортсменів Сергія Бубку, Олександра Попова, Віталія та Володимира Кличко, про їхні поразки, перемоги та великі досягнення, та запевнив молодь, що вони досягли своєї мети, лише завдячуючи наполегливості, завзятості, упертості, вмінням робити висновки із поразок, бажанням перемагати, і що всі ці сильні якості можна виховувати завдяки спортивним тренуванням та поставленим перед собою цілям. Також розповів багато цікавих прикладів із особистого досвіду, та наголосив, що спорт сприяє розвитку лідерських навичок, побудові професійного життя та становлення успішної кар’єри.

     Всі учасники заходу отримали тематичні подарунки та зробили фото на згадку про цікаву зустріч.

                                                                                                      Лана Свєтлова

SHARE