Національний Олімпійський комітет України активно реалізовує Всеукраїнський спортивноінтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab спільно з Coca–Cola Foundation абсолютно в усіх без виключення регіонах. Завдяки цьому, відбувається не тільки знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, а і поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про гендерну рівність у спорті, про те, як будувати свою карєру та багато іншого.

У рамках заходу «OlympicLab» відбулася й зустріч із юними вихованцями в залі сухого плавання Вінницького міського палацу дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної.

Заслужений майстер спорту України з плавання, дворазовий срібний призер Олімпійських ігор, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін  в рамках проєкту «Основи бізнесу та кар’єра» розповів юнакам та дівчатам, яким чином можна досягати успіхів у навчанні, спорті та розвитку їхньої майбутньої кар’єри. Павло почав свою розповідь про відомих в усьому світі винахідників та бізнесменів, таких як Томас Едісон та Генрі Форд, про їхні багаторазові невдачі та великі досягнення, та наголосив, що вони досягли своєї мети, завдяки таким сильним якостям, як наполегливість, завзятість, упертість, твердість характеру, вміння робити висновки із поразок, бажання перемагати, і що всі ці якості можна виховувати завдяки спортинним тренуванням та поставленим перед собою цілям. Навів багато цікавих прикладів, в тому числі й з особистого досвіду, та запевнив, що спорт сприяє розвитку лідерських навичок та побудові професійного життя.

Кожний учасник, присутній на заході,  отримав футболку #Olimpic Lab та зробив фото на згадку про цікаву зустріч.

 

SHARE