В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншої корисної інформації.

     У спортивному комплексі «Аква-Він» пройшов відкритий Кубок Вінниці з гандболу серед чоловічих команд. В непростий для країни час, столиця Поділля зібрала спортсменів з різних куточків України. На відкритті змагань були присутні Голова Федерації гандболу Вінницької області Олександр Павлюк та Голова відділення НОК України у Вінницькій області, двократний срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін. У вступній промові, хвилиною мовчання було вшановано пам’ять всіх загиблих на війні, з побажаннями перемоги і подяки гандболістам, що знайшли час і приїхали до нашого спортивного міста.

     Під час великої перерви для присутніх дітей-вболівальників було проведено захід #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе». Тренер міської дитячо-юнацької спортивної школи №3 Юрій Чурбаков та вчитель фізичного виховання КЗ «Вінницький ліцей №31» Сергій Кривіцький провели з з дітьми веселі естафети, де вони проявляли спритність та свої спортивні навички, а також школярі могли спробувати окремі вправи саме з гандбольним м’ячем. Тренери показали підліткам як можна пізнавати себе та світ спорту, працювати злагоджено в команді та досягати успіху.

     По завершенню всі учасники заходу отримали пам’ятні сувеніри та подарунки від Національного Олімпійського комітету України.

                                                                                                 

                                                                                                     Лана Свєтлова

SHARE