В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншої корисної інформації.

     Зі студентами 1-2 курсів факультету фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного Університету імені Михайла Коцюбинського зустрівся стипендіат Відділення НОК України Вінницької області, майстер спорту України з легкої атлетики – Вадим АДАМЧУК та Вікторія КУРЧИН – майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка з багаторазового жиму лежачи, які разом реалізували модуль «Гендерна рівність у спорті».

     Захід відкрила декан факультету фізичного виховання і спорту, професор Асаулюк Інна Олександрівна. Далі Вікторія Курчин розповіла молоді про свій шлях до успіху, про важливість навчання та мотивувала студентів до занять спортом. Також Вадим і Вікторія розповіли учасникам заходу корисну та цікаву інформацію про гендерну рівність у спорті, провели вікторину щодо участі жінок та чоловіків в Олімпійському русі та про різницю між дисциплінами у різних видах спорту. Студенти мали змогу задати свої питання спортсменам.

     На завершення заходу усі учасники отримали пам’ятні сувеніри та подарунки від НОК України.

                                                                                                Лана Свєтлова

SHARE