В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності, правила здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншої корисної інформації.

     На тренування до дівчат-гандболісток завітав голова відділення НОК України у Вінницькій області, двічі срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні, учасник чотирьох Олімпіад, Заслужений майстер спорту України з плавання – Павло Хникін, який залюбки ділиться досвідом із молоддю, дає цінні поради та дає відповіді на запитання, що так її турбують. Так, в рамках проекту #OlympicLab було реалізовано напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе».

     Павло Хникін поділився, як він поступово пізнавав, що саме спорт – це його шлях до мрії стати сильною, цілеспрямованою та поважною людиною. Як, завдяки наполегливій праці та тренерській підтримці, з’явилася мрія стати Олімпійцем та вибороти олімпійську медаль. І, коли вже потрапив у 1992 році на Ігри ХХV Олімпіади в Барселоні, відчув всю потужність та міць під час відкриття Ювілейних 100 ігор на олімпійському стадіоні, поставив за мету знову і знову потрапляти на наступні Олімпійські ігри, скільки вистачить сил.

     Також розповів, що розвиваючись щодня в спорті, покращувався і добробут як його особисто, так і родини.  Зараз його діти також напряму пов’язані зі спортом, що надає їм можливість безкоштовно навчатись за кордоном та досягати поставлених цілей як у навчанні, так і у спорті.

     А на завершення теплої зустрічі відбулась автограф-сесія та всі учасниці заходу отримали пам’ятні сувеніри від НОК України.

 

Лана Свєтлова    

SHARE