В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України  спільно з Coca–Cola Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності та ідеї, рекомендації щодо здорового харчування, доноситься інформація про те, як будувати кар’єру, дотримуватися гендерної рівності та багато іншого.

     Так голова відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області разом із головою районного відділення ВФСТ «Колос» Романом Юсумбелі зустрілися зі старшокласниками Хижинецького ліцею Лука-Мелешківської територіальної громади, та провели захід #OlympicLab за напрямом «Основи розвитку бізнесу та кар’єри».

     Павло Хникін розповів про своє становлення як спортсмена, бізнесмена та нові плани на майбутнє. Він порадив 11-класникам вже зараз визначатися зі своєю майбутньою професійною кар’єрою.

   – Щоб стати успішною людиною в житті, необхідно докласти серйозних зусиль, планувати заздалегідь свої кроки та поступово йти до поставленої мети. Водночас не забувайте вести здоровий спосіб життя – це запорука успіхів, – зазначив Павло Хникін.

     Молоді зустріч прийшлася до душі. Вони ставили багато запитань та ділилися своїми планами та мріями з Олімпійцем. Приємною стала новина, що багато з учнів дійсно люблять спорт і займаються ним.

   – Спорт не тільки дає дитині мрію, а і направляє її по життю. Я вдячний Павлу Вікторовичу, що він допомагає дітям повірити в себе та дійсно заохочує ставати здоровими та успішними людьми, – надав коментар Роман Юсумбелі.

     Наприкінці корисного уроку всі учні отримали подарунки від відділення НОК України – тематичні футболки, блокноти та сувенірну продукцію.

                                                                            Лана Свєтлова

                                                                                                      

SHARE