В неділю у Вінниці на майданчику для картингу проходили дитячі перегони на велосипедах «Круті віражі», які було організовано за активної участі громадської організації «Спорт для всіх», за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області та обласної Федерації велосипедного спорту.

     В заході взяли участь діти від 5 до 12 років, які долали дистанції в залежності від вікової категорії. У захоплюючих велоперегонах змогли показати свою спритність 50 учасників. Організатор попіклувався про тих, хто не мав власного велосипеда та шолома, щоб збільшити кількість учасників та їхні шанси на перемогу.

     Також в рамках перегонів вінницькі Олімпійці провели чат із дітьми «Olympiс Lab» за підтримки «The Coca-Cola Foundation». З хлопцями та дівчатами поспілкувались двічі срібний призер Олімпійських ігор у Барселоні з плавання та голова регіонального відділення НОК України Павло Хникін, та срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї з велосипедного спорту, начальник відділу спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Чернявський. Вони поділились своїми враженнями від занять спортом, порадили всім займатись будь-яким улюбленим його видом.

    «Обовязково займайтесь спортом, пізнавайте свої можливості, всебічно розвивайтесь, змінюйте свої думки, своє майбутнє лише в кращому напрямку та будьте творцями свого майбутнього життя», – побажав учасникам заходу Павло Хникін.

      Всі діти отримали пам’ятні сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області та подарунки від спонсорів змагань.

 

                                                                                                   Лана Свєтлова

SHARE