15 травня у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі провели «Чат з олімпійцями». Це один із розділів традиційного проекту Національного олімпійського комітету України «Olimpic lab» («Олімпійська лабораторія»). Захід організувало відділення Вінницького обласного НОКУ.

   На зустріч зі студентами завітали чотириразовий учасник Олімпійських ігор та їх дворазовий срібний призер Павло Хникін (плавання), призерка Юнацької Олімпіади Олена Колесниченко (біг з бар`єрами) та її тренер учасник двох Олімпіад Михайло Книш (легкоатлетичний спринт). Спілкування із зірковими спортсменами викликало інтерес у юнаків і дівчат. Адже гуманітарно-педагогічний коледж є лідером у спортивній галузі серед вишів І-ІІ рівнів акредитації Вінниччини. Недарма під час цього заходу нагородили команди навчального закладу із баскетболу, футболу, греко-римської боротьби і легкої атлетики, які виграли цьогорічні обласні змагання. Також вшанували переможця міжнародного турніру із боксу Володимира Кушніра і викладачку Юлію Паламарчук, яка днями стала чемпіонкою України зі змішаних бойових мистецтв.

   Особливу увагу молоді викликала 25-річна Олена Колесниченко. Адже це діюча спортсменка світового рівня, яка брала участь на попередніх Олімпійських іграх-2016 у Ріо-да-Жанейро (Бразилія) та реально претендує на участь в Олімпіаді-2020 у Токіо (Японія). А Павло Хникін та Михайло Книш згадували свою славетну кар`єру та наголошували на необхідності багато працювати над самовдосконаленням, аби досягти висот у спорті.

   Чемпіони відповіли на запитання студентів. Серед іншого, йшлося про психологічний аспект підготовки до змагань (та взагалі подолання життєвих проблем). Зірки вінницького спорту ділилися секретами, як долати стрес і якнайкраще налаштовувати себе на виступи на відповідальному рівні. Це і самонавіювання, і йога, і медитація тощо. Зрозуміло, особливу роль відіграють влучні поради та дружня підтримка особистого тренера.

   Завершилася зустріч врученням кращим спортсменам коледжу подарунків відділення НОК України у Вінницькій області та фотографуванням на згадку.

SHARE