Останнім з українців “кавалером” Олімпіади була спортивна гімнастка, уродженка Одеси Тетяна Гуцу: виграла чотири медалі, серед яких були і “золото” і “срібло” і “бронза” в Барселоні-1992. Але, хоча тоді вже була незалежна Україна, ще не було нашої олімпійської збірної. Тетяна виступала за Об’єднану команду, складену з республік екс-СРСР.

На переконання Інни, всі призери – це переможці, адже спортом займаються мільйони, на Олімпіаду відбираються одиниці, а на п’єдестал підіймається тільки троє спортсменів.

– Я вибралась нагору, і для мене ця медаль – золота. Ми з тренером-чоловіком Дмитром йшли до цією нагороди чотири роки. Це високе досягнення – перемога! – підсумувала Осипенко-Радомська.

Вінничанка прагнула здобути ще одну олімпійську нагороду у Лондоні, і це їй вдалося. Вона виграла срібну медаль у веслуванні на байдарці-одиночці на дистанції 200 метрів. Осипенко-Радомська до останнього метру боролася за “золото”, але на самому фініші програла Лізі Керінгтон з Нової Зеландії. Третьою стала Наташа Яніч-Душев з Угорщини.

SHARE