– Ми розігруємо медалі у багатьох вікових категоріях та розрядах (одиночні чоловічі та жіночі, парні чоловічі та жіночі, змішані пари), – сказав головний суддя змагань Олександр Солтан. – Саме тому нам і вдалося зібрати таку велику кількість учасників.Окрім аматорів, у турнірі прийматимуть участь неодноразові чемпіони та призери міських і міжнародних тенісних турнірів, представники районів області. 

Вже завершився перший етап турніру – змагання серед чоловіків у одиночному розряді. Вони відбулись на кортах обласної Федерації тенісу по вул. Фрунзе і тенісного клубу «Бомонд» по вул. Мічуріна. За підсумками ігор були визначені кращі гравці у 9-и вікових категоріях і затверджений рейтинг тенісистів Вінниці (по віковим категоріям) на 2012 рік. У рейтингу є кілька добре відомих діячів спорту Вінниччини. Це, зокрема, заступник голови облради ФСТ “Колос” і президент обласної федерації легкої атлетики Олександр Мендусь (шостий у рейтингу чоловіків старше 45 років) та директор СДЮШОР “Олімпія” з хокею на траві і голова вінницького відділення Національного олімпійського комітету України Федір Новік (перший серед чоловіків старше 70 років). До речі, Федір Петрович є також практично непереможним гравцем у настільний теніс, непоганим шахістом атакуючого стилю, а до недавнього часу ще й залюбки ганяв у дворі з пацанами у футбол. Чудовий приклад спортивного довголіття!  

Чоловічі змагання завершилися, тепер на корт виходять представники інших категорій. З 1 по 11 серпня відбудуться тенісні змагання жінок (одиночний розряд), ігри у чоловічому і жіночому парному розрядах, змішаному парному розряді (мікст). Вони пройдуть на тенісних кортах Вінницького військово-медичного клінічного центру Центрального регіону (колишній військовий санаторій на Свердловському масиві).

Чемпіони 2012 по тенісу одиночний розряд


 

Федір Новик вручає дипломи НОКу

SHARE