Тут все було як на справжній Олімпіаді – підняття прапора, клятва спортсмена, запалення факела, парад команд та вручення лаврових вінків. Справжньою родзинкою відкриття став запуск у небо голубів, як символ миру та дружби. 
«Вже вдруге «Артек» відкриває двері перед юними любителями спорту. Бажаю кожному з вас проявити волю до перемоги, показати свої найкращі якості та добре відпочити. Любіть спорт, займайтеся спортом та будьте здорові», – побажав перший віце-президент НОК України, голова Держслужби молоді та спорту Равіль Сафіуллін. 
Слова привітання для «олімпійських лелеченят» прозвучали і від керівника служби фестивальних програм МДЦ «Артек» Тетяни Макарової, начальника управління розвитку Олімпійського руху НОК України Анни Сорокіної, голови Комісії атлетів Національного олімпського комітету Олександра Крикуна. 
Церемонія відкриття відбулась. Тепер протягом 5 днів на дітей чекають зустрічі з уславленими олімпійцями, різноманітні конкурси та вікторини, естафети, а також непідробні емоції та запеклі баталії на справжніх спортивних аренах. 

SHARE