Першими на старт вийшли студенти вищих учбових закладів і держслужбовці на чолі з головою Вінницької ОДА Миколою Джигою, головою облради Сергієм Татусяком, керманичем регіонального осередку НОК України Федором Новіком, головою міськспорткомітету Сергієм Краєвським і начальником облспортуправління Олександром Фєнєвим.
Разом з ними дистанцію долали призери Олімпіад – велосипедист Сергій Чернявський (з двома дочками) та плавець Павло Хникін, хокеїсти на траві команд «Олімпія-Колос-Секвоя» і «ШВСМ-Динамо» на чолі зі своїми наставниками Павлом Мазуром й Миколою Касянчуком, президент клубу моржів «Нептун» Раїса Макієвська, 75-річний факелоносець Олімпіади-1980 Василь Олійник, який і зараз біг з символічним факелом. 
Зрозуміло, що особливої боротьби за перемогу не було. Проте ближче до фінішу молоді бігуни все ж таки вирішили з’ясувати, хто ж є спритнішим, і додали «обертів».
Через 2 години відбувся масовий забіг вихованців усіх 23-х місцевих ДЮСШ. Учні молодших класів бігли поперек хокейного поля, решта – на бігових доріжках. Відбувся і спеціальний спринт дошколяриків, наймолодшому учаснику виповнилось всього лише 2,5 роки.
Усі учасники забігів отримали дипломи і призи від обласного відділення НОК, а юні переможці – ще й безкоштовні сертифікати на відвідини «Макдональдсу».
За оцінкою Федора Новіка, загалом у Олімпійському дні у Вінниці взяли участь приблизно 3,5 тисячі городян.

SHARE