– Поїздка нашої збірної до Києва відбулась завдяки фінансовій підтримці спорткомітету Вінницької міської ради, обласного відділення НОК України і районних спорткомітетів. Ми виступали у неповному складі. До Києва приїхали 7 наших учасників, а мали право 10, – розповів керівник обласного осередку Асоціації ветеранів легкої атлетики України Василь Олійник. – На жаль, кілька наших провідних “збірників” не змогли виступити з поважних причин. За їх присутності ми могли б розраховувати на загальнокомандну перемогу (у другій групі областей). До речі, останні 3 роки ми незмінно входимо до призової трійки на цих змаганнях, хоча до цього посідали 5-6 місця.

В особистому заліку у вінничан – кілька гучних перемог. Наприклад, Василь Олійник став переможцем у бігу на 3 км і 5 км (у віковій групі 75–79 років). В’ячеслав Войтенко (70-74 роки) посів перші місця у бігу на 200 і 100 метрів, а Дмитро Орєхов (75-79 роки) став срібним призером на 100- і на 200-метрівці. Гарні результати показали й представники районів (усі учителі фізкультури) – з Теплика, Гайсина і Тиврова. 

За словами Василя Олійника, останнім часом вінницькі спортивні функціонери стали краще ставитися до ветеранського оздоровчого спорту, адже його підтримує голова ОДА Микола Джига. До речі, члени ветеранської збірної Вінниччини тренуються не час від часу, а цілорічно – як мінімум 4 рази на тиждень. Також вони регулярно виступають на обласних змаганнях разом з молодими спортсменами і демонструють цим гарний приклад здорового способу життя.

Вінницькі ветерани на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

SHARE