Міський забіг відкривав учасник Олімпіади-2008 Андрій Ковенко (спортивна ходьба),  а обласний – віце-президент обласного відділення НОК і голова обласної федерації Олександр Мендусь. Серед факелоносців були й інші відомі особистості: голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига, його заступник Григорій Дерун, голова Вінницької обласної ради і почесний голова Вінницької обласної організації ФСТ «Колос» Сергій Татусяк, голова міського спорткомітету Сергій Краєвський, рекордсмен і переможець Кубка світу з важкої атлетики Сергій Дідик, призерка чемпіонату Європи з боксу Олександра Сидоренко та багато інших.

Біля Центрального парку культури і відпочинку обидві естафети злилися в одну і попрямували до стадіону, де за участі численних глядачів відбулось урочисте підняття Державного прапору і прапору Національного  олімпійського комітету на честь участі спортсменів України і Вінницької області у ХХХ літніх олімпійських іграх Лондону. Запалити олімпійську чашу довірили призерам Олімпіад Павлу Хникіну (плавання) і Ганні Балабановій (веслування), а також майстру спорту міжнародного класу Вадиму Адамчуку (легка атлетика).

Учасників спортивного свята привітали Микола Джига, Сергій Татусяк, Павло Хникін, а Федір Новік зачитав урочисте вітання від голови НОК України Сергія Бубки.

– Такі заходи, як естафети олімпійського вогню, є дуже потрібними. Адже вони сприяють пропаганді спорту і здорового способу життя, – сказав Микола Джига. – Зараз ми прийняли олімпійський вогонь з Хмельниччини і передаємо його на Житомирщину. А у 1980 році я брав участь у схожій церемонії передачі олімпійського смолоскипу з Житомирської до Київської області. Естафета тоді рухалась до Москви, де й проходила Олімпіада.

– Спорт – це одна з найбільш конкурентноздатних галузей України, завдяки якій про нас дізнаються в усьому світу, – відзначив Сергій Татусяк. – Наші олімпійці прославляють Вінниччину. Бажаю їм у Лондоні вдалих стартів.

Учасник 4-х Олімпіад Павло Хникін висловив задоволення від того, що в черговий раз зміг взяти участь в олімпійській естафеті. Та водночас він попросив місцеву владу приділити увагу розбудові нових сучасних спортивних об’єктів у місті над Бугом: басейнів, велотреків тощо.

Фінішувало свято на стадіоні насиченою розважальною програмою за участі провідних танцювальних колективів, клубів єдиноборств та показових виступів провідних спортсменів.

 Всеукраїнська естафета «Передай вогонь перемоги!» на Вінниччині


Всеукраїнська естафета «Передай вогонь перемоги!» на Вінниччині


Всеукраїнська естафета «Передай вогонь перемоги!» на Вінниччині

SHARE