В Донецьку пройшов командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 1996 р.н. и молодше. Паралельно проходила матчева зустріч Україна, Туреччина и Білорусь. В цьому чемпіонаті прийняли участь 24 області та м. Севастополь.

Команда Винницької області приймали участь в складі 10 чоловік, в яку увійшов також и Андрій Ільницький.
В перший день Андрій успішно пройшов кваліфікаційний норматив, котрий був 195 см. Всього в кваліфікаційних змаганнях прийняли участь 24 спортсмена,а пройшли 12 чоловік.

В день фіналу Андрій почав стрибати с висоти 190 см і до висоти 205 см планку здолав с першої спроби. Потім висоту 205 см він взяв з другої спроби, 209см с третьої, а висоту 212 см, котра принесла йому звання чемпіона, Андрій взяв з другої спроби. Він був близьким, подолав планку і на висоті 215см, але в другій спробі злегка задів її. А на третю в нього вже не було просто сил.

І з результатом 212см, при цьому встановив особистий рекорд, він став чемпіоном України. 2 місце зайняв Олександр Баранников (Бердичів) – 209 см, 3 місце – Сергій Слісенко (Львов) 205 см.

Після цього чудового результату Ільницький був включений до складу збірної команди України з легкої атлетики, яка с 7 по 14 липня в м. Донецьку прийматиме участь в чемпіонаті світу.

Наступним стартом буде для нового чемпіона України Андрія Ільницького перед чемпіонатом світу Всеукраїнський відбірковий турнір 21-26 червня  в г. Харкові.

 

Спортивний журналіст України Владимир Сімачев.

SHARE