Міський клуб оздоровчого бігу «Ювентус» (голова Василь Олійник) провів на стадіоні ім. Ярослава Кулика Вінницького національного технічного університету щорічний Олімпійський забіг ветеранів спорту. Захід відбувся за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України, міського спорткомітету, обласних спортуправління, федерації легкої атлетики, центру «Спорт для всіх»  та осередку Асоціації ветеранів легкої атлетики України. Він пройшов в рамках Олімпійських днів Вінниччини і був присвячений 100-річчю проведення Всеросійської Олімпіади.

Спортсмени у солідному віці долали 1 милю (1600 метрів) по біговим доріжкам стадіону. Це складало 4 кола.  Переможців не виявляли, всі тримались гуртом. В забігу, взяли участь понад два десятків ветеранів спорту. Серед них – факелоносій естафети Олімпійського вогню перед Іграми-1980 у Москві Василь Олійник, заступник начальника облспортуправління Олександр Олійник, голова обласної ради ветеранів спорту Георгій Самков, 77-річний чемпіон Європи-2012 з легкої атлетики серед ветеранів Анатолій Орєхов, багаторазовий переможець Всесвітнього 10-добового бігу Юрій Тростянюк, срібний призер Всесвітнього забігу на 5 тисяч кілометрів Ігор Мудрик, президент Вінницького клубу моржів «Нептун» Раїса Макієвська.

Деякі з учасників подолали не всю дистанцію, а лише 2-3 кола. Хто, скільки міг, стільки і пробіг. Важливо, що нікому не знадобилася допомога лікаря, який спеціально чергував на стадіоні. 

За словами ветеранів спорту, навантаження бігом йде їм на користь, допомагає тримати організм в активному стані. Практично всі члени клуба «Ювентус» щоденно або через день на стадіон ВНТУ виконують ранкову фіззарядку та пробіжку.

 

Щорічний Олімпійський забіг ветеранів спорту

Урочистий підйом Державного прапора

Щорічний Олімпійський забіг ветеранів спорту

Шикування

Щорічний Олімпійський забіг ветеранів спорту

Раїса Макієвська у стенда

Щорічний Олімпійський забіг ветеранів спорту

Долають 1 милю = 1600 метрів

SHARE