В рамках Олімпійських днів на Вінниччині у місті над Бугом, на майданчику біля стадіону Центрального парку культури і відпочинку, пройшов відкритий міський турнір з армреслінгу (рукоборства).

Задля популяризації армреслінгу організатори вирішили проводити змагання у трьох вікових категоріях: до 14, 17 і понад 17 років. Стартували 66 спортсменів. Приймали усіх охочих – і досвідчених рукоборців, і початківців. Змагання проходили за звичною формулою – до двох поразок. Боролися виключно на праву руку.

Абсолютним переможцем став представник вінницького клубу «Спартак» Антон Клиновський. Але особливо президента міської федерації армспорту Дмитра Коленка та взагалі всіх присутніх глядачів потішила участь на турнірі дітей молодшого шкільного віку.

– Коли ми вирішити провести змагання у віковій категорії до 14 років, не думали, що свої сили вирішать спробувати й малюки. Але діти 6 – 7 років боролися на руках так же завзято, як і підлітки. Вони – майбутнє нашого виду спорту, – відзначив Дмитро Коленко.

Одним з організаторів турніру був президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров. Він є кандидатом у майстри спорту з важкої атлетики, але останнім часом захопився армспортом, бере участь у відкритих змаганнях.

–  Радує, що під час святкувань у Вінниці проводиться чимало спортивних заходів. Наш благодійний фонд також залучився до проведення відкритих міських змагань з армспорту, в яких можуть взяти участь всі бажаючі. Ми підготували призи для кращих армрестлерів, – сказав Вадим Кудіяров. – Міська федерація армспорту веде активну роботу з популяризації армреслінгу. Серед іншого, вона проводить масові заходи практично під час всіх міських світ і фестивалів. Облаштовуються майданчики і столи для армспорту у дворах і клубах. Останнім часом підвищуються й якісні показників армрестлерів Вінниці, маємо вже призерів Всеукраїнських змагань.

 

відкритий міський турнір з армреслінгу.

відкритий міський турнір з армреслінгу.

відкритий міський турнір з армреслінгу.

відкритий міський турнір з армреслінгу.

президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров

Президент благодійного фонду «Здорова нація» Вадим Кудіяров

SHARE