З 1 по 3 травня у спорткомплексі м. Хмільник (Вінницька область) за підтримки обласного відділення НОК України пройшов третій Кубок Поділля з гандболу пам’яті місцевого тренера Миколи Марченка. Змагання зібрали 8 команд – з Вінниці, Волочиська (Хмільницька область), Ульянівки (Кіровоградська область), Кривого Рогу, Тернополю і “Legion XXI” (Київ).

Разом грали і молоді хлопці, і ветерани. Згідно регламенту, в кожній грі в кожній команді мінімум 5 хвилин на майданчику мали знаходитися 2 ветерани віком понад 35 років і ветеран віком понад 45 років. Серед учасників турніру були й гравці з іменем – наприклад, майстер спорту СРСР, екс-гравець юніорської збірної Союзу Володимир Тихонов (збірна Вінниці) і майстер спорту СРСР Геннадій Дихтяр, президент Всеукраїнської асоціації ветеранів і аматорів гандболу, директор гандбольної команди “Legion XXI”.

Аби збільшити інтригу, вже другий рік на турнірі у Хмільнику діють деякі правила з пляжного гандболу.

– М’ячі, забиті спиною до воріт, у розвороті на 360 градусів та спіймані у повітрі і закинуті в рамку, ми рахували за 2 голи. Але найцікавішим є те, що перемоги в кожному з двох таймів приносять по 1 очку, незалежно від кількості забитих м’ячів. У разі нічиєї по таймах пробиваються булліти. Це не дозволяє розслабитися жодній з команд, – сказав Геннадій Дихтяр.

Учасники були розбиті на 2 групи. По 2 найсильніших колективи виходили до півфіналу. В підсумку в фіналі зустрілись команди з однієї групи – збірні Вінниці і  “Legion XXI”. В попередньому турнірі вінничани були сильнішими, а ось в грі за перше місце гостям Поділля вдалось взяти реванш. Перший тайм фіналу завершився перемогою киян, у другому була нічия. В цьому випадку гра йде до “золотого” голу. Якщо б його забили вінничани – гра б завершилась серією буллітів. Але відзначились “легіонери”, і в третій рік поспіль стали переможцями Кубка Поділля. Задоволеними залишились і срібні призери, адже на минулорічному турнірі вони були лише п’ятими. Бронзові нагороди Кубка Поділля вибороли представники Волочиська, четверті – тернополяни.

третій Кубок Поділля з гандболу пам’яті тренера Миколи Марченка

третій Кубок Поділля з гандболу пам’яті тренера Миколи Марченка

третій Кубок Поділля з гандболу пам’яті тренера Миколи Марченка

 

Більш детальний фотозвіт про третій Кубок Поділля з гандболу пам’яті тренера Миколи Марченка можно подивитися тут

SHARE