26 – 28 квітня у Калинівці (Вінницька область), в спортзалі технологічного технікуму, відбувся ХІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2013», присвячений Дню Перемоги. Змагання, які відбулись за підтримки обласного відділення Національного олімпійського комітету України, Калинівської райдержадміністрації та спонсорів, мали також статус відкритого чемпіонату Вінниччини. На килим виходили гімнастки 1997 – 2001 років народження.

В змаганнях взяли участь 255 спортсменок. Вінничанкам (з ДЮСШ №1 і “Темп”, клубів  “Прем’єра” і “Еліт”) та вихованкам Калинівської ДЮСШ протистояли суперниці з різних регіонів України: з Києва, Одеси, Бердянська, Сум, Львова, Миколаєва, Черкас, Рівного. Всього стартувало 26 команд (в складі кожної – по 8 гімнасток).

Дівчата виборювали першість в 11 номінаціях. Під гарно підібране музикальне супроводження вони виконували вправи без предметів і з ними – зі скакалкою, обручем, м’ячем, булавою та стрічкою.

За словами організатора змагань Вікторії Гаврилюк, провідного тренера ДЮСШ Калинівки, рівень турніру виявився дуже високим – завдяки участі гімнасток з інших регіонів країни. Але особливо успішно виступили саме гімнастки Калинівки. Вдома, як кажуть, і стіни допомагають. Отже, абсолютними переможницями турніру в своїх вікових категоріях стали вихованки Вікторії Гаврилюк: Марія Середюк, Тетяна Кривенко, Ольга Вуйко, Віка Бережок, Софія Подчешинська, Маргарита Заболотна, Анастасія Ціхановська (за програмою 1 дорослого розряду), Марина Вітюк і Дарія Чернієнко (обидві – за програмою кандидатів в майстри спорту). Не залишились без нагород і представниці інших команд.

Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2013»

Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2013»

Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2013»

 

Більш детальний фотозвіт про ХІ Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Вікторія – 2013» можно подивитися тут

SHARE