19 – 20 квітня у Вінниці за підтримки обласного відділення НОК України відбувся 12-й відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики «Зірки Поділля». Змагання зібрали 260 учасниць. Господарки килима були представлені чотирма командами, зі столиці приїхали три збірні, по одній команді до міста над Бугом завітало з Білої Церкви, Українки, Хотіва (Київська область), Рівного, Львова, Калинівки (Вінницька область) і Кіровограду. Найменшим спортсменкам було 4 роки, а найстаршим, які виступали за програмою майстрів спорту  – 20.

Загальнокомандного заліку на турнірі не було. В особистому заліку за програмою майстрів спорту перші дві сходинки посіли представниці Києва Яна Коваленко і Надія Марценюк, а третє місце розділили вихованки вінницької ДЮСШ «Темп» Марія Бабійчук і Аріна Жулькова. Загалом призерки були визначені у 8 вікових категоріях.

У престижних командних вправах за програмою майстрів спорту і першого дорослого розряду перемогли киянки, серед кандидатів у майстри – команда вінницької ДЮСШ «Темп», серед спортсменок другого дорослого розряду – група вінницького клубу «Прем’єра».

– Я перший раз на цьому турнірі. Рівень змагань непоганий, організатори дуже привітні. Але найбільше подобається те, що на «Зірках Поділля» кожна учасниця може знайти приблизно рівних собі суперниць – і досвідчений майстер, і початківець, – сказала тренер команди Кіровограду Наталія Горбаль.

12-й відкритий чемпіонат області з художньої гімнастики «Зірки Поділля»